Web tasarım hakkında tüm içerikler

Adana Yazılım Şirketi

adana yazılım şirketi

Adana yazılım şirketi olarak kaliteli hizmet sunuyoruz.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz çeşitli hizmetlerden bir tanesi olarak yazılımı web ortamında farklı boyutlarda derleyerek en iyi çözümü ulaştırıyoruz. Bu noktada önem verdiğimiz şehirlerden bir tanesi olan Adana içerisinde de Adana yazılım şirketi olarak yer alıyoruz.

Türkiye’nin prestijli şehirlerinden biri olan Adana içerisinde müşteri kitlemize özel olarak sunmuş olduğumuz yazılımlar ile beraber tüm isteklerini en pratik yoldan sağlayabilmeleri adına profesyonel bir çözüm ağı sunuyoruz. Özel yazılım ekibimiz ile beraber Adana şehrindeki tüm web ve mobil yazılımları itina ile hazırlıyor ve söz verdiğimiz şekilde teslim ediyoruz.

Siz de özel bir yazılım çözümü istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

DMCA Nedir ?

dmca nedir

DMCA nedir ve ne işe yarar ?

DMCA nedir diyorsanız Creative Commons gibi bir website içerik koruma sistemidir.

DMCA ile içeriğinizi içerik hırsızlarına karşı koruyabilirsiniz. Servis tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Üye olan herkesin bir adet takedown hakkı bulunmaktadır. Peki takedown nedir?

Takedown kabaca sökmek, indirmek anlamına gelir. Bunun anlamı ise içeriğinizi çalan websitesinden yazılarınızı sildirmek veya bu sitenin arama motorlarından çıkartılmasını sağlamaktır.

Sisteme üye olan herkesin bir adet takedown hakkı bulunmaktadır. Daha sonra her takedown için ise 99 dolar gibi bir ücret ödemek zorundasınız. Tabi isterseniz.

Hemen DMCA’ya kayıt olmak için buraya tıklayınız. Kayıt olup giriş yaptıktan sonra “My Protected Pages” menüsünden “Add Protected Page” menüsüne tıklayınız. Bu sayfada beğendiğiniz herhangi bir DMCA logosunun kodunu websitenize yerleştiriniz. Bu noktadan sonra sizin artık birşey yapmanıza gerek kalmıyor. Bu kod sayesinde DMCA sayfalarınızı ve yazılarınızı tarıyor ve kaydediyor. Kaydedip koruma altına aldığı sayfaları “My Protected Pages” menüsünden görebilirsiniz. Yine bu tek kodu her siteniz için kullanabilirsiniz. DMCA yeni eklenen siteyi ve sayfayı otomatik olarak tanıyacak ve koruma altına alacaktır.

Burdur Web Tasarım

burdur web tasarım

Burdur web tasarım hizmeti Newpage Medya’da

Newpage Medya olarak Türkiye’nin çeşitli noktalarında hizmetlerimizi sunmayı sürdürüyoruz. Burdur halkı için de Burdur Web Tasarım hizmetimizi aktif ettik.

Yıllardır süren profesyonel yapılanmamızla beraber son internet teknolojilerini kullanarak en iyisini yapmak adına çabalıyoruz. Web konusundaki deneyimlerimizi müşterilerimizin işlerine en iyi şekilde yansıtarak en ideal çözümü en kısa sürede sağlıyoruz.

İyi bir web sitesinin gerek görüntü gerekse fonksiyon olarak iyi olması gerektiğini bildiğimizden ötürü sürekli olarak bir tık daha fazlası için çalışıyoruz. İstenilen tasarımı öğrendikten sonra geriye sadece işin profesyonel kısmını bırakıyor ve müşterimizi memnun bir şekilde iyi ki seçmişim dedirtecek duruma getiriyoruz.

Siz de şanslı müşterilerimizden birisi olmak için 05370564936 üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir Web Tasarım Hizmeti

izmir web tasarım

Müşterilerimize izmir web tasarım hizmeti ile sizlere özel çözümler sunuyoruz.

Web tasarım odaklı işlerimiz ile beraber sizler için en ideal çözümleri sunuyoruz. Web dünyasındaki profesyonel bakış açımızla en iyisini en hızlı şekilde sunmak için çabalıyoruz. Türkiye’nin güzide şehirlerinden bir tanesi olan İzmir için de en cazip türde izmir web tasarım  hizmeti sağlıyoruz.

Her geçen gün geliştirdiğimiz yeni teknolojiler ile beraber dünya standartlarına uygun seviyede sunduğumuz web çözümleri tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize göre en idealini sağlıyoruz. Her sektörden müşteriye göre sunduğumuz çözümler sayesinde yüzlerce mutlu müşteri kazanmış bulunmaktayız.

Siz de bu mutlu müşteriler arasında yer almak istiyorsanız 05370564936 ve info@newpagemedya.com üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara Web Tasarım

ankara web tasarım

Ankara Web Tasarım için kaliteli tercih

Web Tasarım işlemleri için yapılmakta olan çalışmalar genel olarak profesyonel olmak zorundadır. Ankara şehrinde yer alan vatandaşlarımız için sunduğumuz Ankara Web Tasarım hizmetiyle alakalı detaylarımızı sunuyoruz.

2007 yılından beri süren web deneyimimiz ile beraber müşterilerimize sunduğumuz özel web çözümleri son derece teknolojik özelliklere sahip olmakla beraber gerek bireysel gerek kurumsal projeler için tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.  Sürekli olarak keşfettiğimiz yeni sistemleri en kısa sürede müşterilere servis eden firmamız bu konudaki titiz çalışmaları neticesinde yüzlerce çalışma yapmıştır.

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini öğrendikten sonra başlattığımız çalışmalar ile beraber her adımda müşterimizi bilgilendirerek söz verdiğimiz sürede söz verdiğimiz hizmeti kendilerine iletmekteyiz.

Siz de Web Tasarım hizmeti almak istiyorsanız 05370564936 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bursa Web Tasarım Hizmeti

bursa web tasarım

Bursa Web Tasarım hizmeti ile sizlerleyiz.

Newpage Medya olarak Türkiye’nin 81 ili için bilişim hizmeti sunuyoruz. Bu illerimizden bir tanesi olan Bursa için de sunduğumuz çeşitli hizmetlerden Bursa Web Tasarım hakkında detayları sizlere sunuyoruz.

Türkiye’nin plaka numarası 16 olan ve bir çok insan tarafından yaşanabilir şehirlerden birisi olarak lanse edilen Bursa içerisindeki müşteri adaylarımız için profesyonel web tasarım hizmeti sunmaktayız. Dilenilen tipteki web sitesini dilenilen sürede teslim eden Newpage Medya ekibi olarak kaliteyi olmazsa olmazımız olarak gördüğümüz için büyük bir özveri gösteriyoruz.

Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz cazip tekliflerle tematik olarak haber sitesi,e-ticaret sitesi,oyun sitesi,oto kiralama sitesi,avukat sitesi,doktor sitesi ve çok daha fazlasını sunuyoruz. Siz de bu hizmetlerden faydalanmak adına 05370564936 ve info@newpagemedya.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Yaparken WordPress Tercih Etmek

web tasarım

Web tasarım yaparken neden WordPress tercihi neler kazandırır ?

Günümüzde internet siteleri büyük bir hızda sayı olarak ve kalite olarak ivme kazanmaktadır. Bu ivmenin kaynağında ise dijitalleşen dünyada son kullanıcıya en iyi şekilde ulaşma arayışı bulunmaktadır. Peki web tasarım yaparken tercih ettiğimiz sistemlerde pratikliğe ne kadar önem veriyoruz ?

Standart tasarımlara oranla CMS dediğimiz tipte siteleri yönetmek son kullanıcı için daha faydalı bir işlemdir. Özellikle WordPress günümüzde pek çok bireysel ve kurumsal web sitesi tarafından tercih edilmektedir. Bu tercihlerin ana sebeplerine gelecek olursak hız,SEO uyumluluğu,kolay içerik girişi ve neredeyse tüm site yapılarına kolayca uyabilmesinden bahsedebiliriz.

 

Newpage Medya olarak bizlerin de genel olarak özel scriptlerin yanında müşterilerimize sunduğumuz WordPress tasarımlar için bize ulaşmanız yeterlidir.

Adana Web Tasarım Hizmeti

adana web tasarım

Adana Web Tasarım hizmeti ile siz de internette yerinizi alın.

Adana halkı internet üzerinde çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Türkiye’nin 01 plaka kodlu bu güzel şehrinde mutfağın yanı sıra çeşitli firmalaşmalar da dikkat çekmektedir. Bu noktada işin bilişim ayağı da ortaya çıkmaktadır. Newpage Medya olarak biz de sizler için Adana Web Tasarım hizmeti sunuyoruz.

Profesyonel ekipler ile yapılan web tasarım çalışmaları her zaman kalitenin olmazsa olmazıdır. Her işin ehli ayrı olacağından ötürü bu konuda da özenli davranmak gerekmektedir. Bu noktada son derece titiz çalışan ekibimiz sitenin her noktasıyla ayrı özende ilgilenmekle beraber sürekli destek sunabilmektedir. Uzun ömürlü ve son web teknolojileri ile donatılmış bir web tasarımı için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Gaziantep Web Tasarım Hizmeti İle Tanışın

gaziantep web tasarım

Gaziantep Web Tasarım hakkında tüm bilgiler.

Türkiye’nin sanayi ve bilişim alanlarında yükselen şehirlerinden bir tanesi olan Gaziantep internet alanında çeşitli yatırımları olan bir yerdir. Bu yazımızda sizler için Gaziantep Web Tasarım ve detaylarını sunacağız.

Gaziantep Web Tasarım ekibi olarak müşterilerimiz için en uygun ve ideal seçeneklerle diledikleri tipte tasarımlar yapıyoruz. Bu tasarımların sürekli olarak gelişmesi nedeniyle müşteri memnuniyetini arttırıyor ve teknolojik üretimlerden geri kalmıyoruz. Müşterimizin ihtiyaçlarını belirledikten sonra doğru stratejide ilerleyebilmek adına alt yapı hazırlıklarına başlıyor ve bunları geliştiriyoruz. Çalışma süresince titiz davranarak onlara en iyisini sunmak adına elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz. Tüm bu ilkelerle beraber onlara en iyisini sunmuş oluyor ve söz verdiğimiz şekilde,söylediğimiz tarihte teslimatı sağlıyoruz.

Siz de bizleri tercih ederek en iyisine ulaşmak için güzel bir adım atabilirsiniz.

Web Tasarımda Sosyal Medyanın Önemi

sosyal medyanın önemi

Web tasarımda sosyal medyanın önemi nedir ?

Sosyal medya kavramı günümüzün olmazsa olmazlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada sürekli olarak geliştirme yapmak gerektiğinden işin profesyonel boyutu daima düşünülmelidir. Peki web tasarımda sosyal medyanın önemi tam olarak nedir ?

Sosyal medya dediğimizde aklımıza ilk olarak Facebook ve Instagram geliyor. Gerçekten de bir çok insanın burada olduğunu düşünürsek iyi bir pazar olduğunun bilincine çok daha rahat varabiliriz. Bu bilinçle hareket edecek olursak eğer iyi bir sosyal medya çalışması yaparsak bunun web sitelerine de yansıyacağı bilinen bir gerçektir. İşte bu noktada karşımıza çıkan husus neler yapılabileceğidir.

Herhangi bir giyim ürünü satıyorsanız hedef noktanız aslında Instagram olmalıdır. Bu tik hesap dediğimiz hesapları kullanarak son derece hızlı bir şekilde satış yapabilirsiniz. Bunu yaparak alınan neticeler güzel olacaktır. Aynı zamanda herhangi bir haber sitesine sahipseniz hızlı bir şekilde Facebook üzerinden paylaşımlarla hit kazanabilirsiniz. Bu noktalarda desteğe ihtiyacınız olursa biz buradayız.