Web tasarım hakkında tüm içerikler , kurumsal web tasarım , web tasarım ajansı , istanbul web tasarım , izmir web tasarım ve gaziantep web tasarım hizmeti için 05370564936

,

Gaziantep Web Tasarım Ajansı Nasıl Çalışır ?

gaziantep web tasarım ajansı

Newpage Medya gibi bir Gaziantep Web Tasarım Ajansı nasıl çalışır ?

Ajanslar sürekli olarak ilgi ve alaka ile çalışmak zorunda olan kurumlardır. İşlerini emanet edenlere karşı daima sorumluluk hissinde olması gereken ajanslar yaptıklarıyla beraber müşteriyi memnun etmek için ne gerekiyorsa yapmalıdır. Bu konuda Gaziantep web tasarım ajansı statüsündeki firmalar da çok dikkatlidir.

Müşteri memnuniyeti açısından her zaman için bir adım ötesi gerektiğinden öncelikle son teknolojiler iyi takip edilmelidir. Örnek verecek olursak CMS açısından bir web sitesi hazırlanarak kaliteli bir şekilde hizmet sunulduğu takdirde müşterinin kullanımı ve SEO uyumu dikkate alınırsa en iyi getiri sağlanacaktır. Peki madde madde bakacak olursak çalışma prensibi nasıl olmalıdır ?

Uygun Fiyat

Müşterilere uygun fiyat vermek son derece önemlidir. Elbette ki her işin bir bedeli vardır ancak haddinden fazla bedel istemek sadece müşteriyi ürkütecektir.

Hızlı ve Zamanında  Teslimat

Müşterilerin işlerini hızlı teslim etmek çok önemli bir prestij meselesidir. Ne kadar hızlı iş yaparsanız sizden o kadar fazla memnun kalacaklardır. Ancak bu hız işi baştan savmaya neden olmamalıdır.

Profesyonel Çalışmak

Bir iş yaparken profesyonel çalışarak en ince detayına kadar titiz olmak gerekmektedir. Eğer titiz hareket edilirse işin kalitesi de artacaktır.

 

Bu 3 kritere dikkat etmek zamanla etkisini işlere yansıtacaktır.

Alexa Nedir ?

alexa nedir

Alexa nedir ?

İnternet sitelerinin değerini ölçebilmek adına çık farklı araçlar yer almaktadır. Bu araçlardan bir tanesi olan Alexa nedir ne değildir bir bakalım.

Alexa Amazon tarafından yıllardır servise sunulmuş olan bir servis olup internet sitelerinin dünyadaki ve kendi ülkelerindeki sıralamalarını gösteren bir hizmettir. Bu hizmet ile birlikte özellikle tanıtım yazısı alımlarında ve footer link alımlarında fikir edinebilmek mümkündür.

 

Algoritma olarak sitelerin aldıkları trafik ve düzenli içerik girişlerinin ölçümü üzerine çalışan bu sistem sayesinde en kısa şekilde fikir edinilebilmektedir. Buna ilaveten hileleri olduğu için tam bir sonuç aracı olmasa da genel bağlamda kaliteli işlevleri vardır.

Sistemde premium üye olarak kendinize ait site açıklamasını değiştirebilir,analizleri takip edebilirsiniz. Adres : https://amazon.com/siteinfo

İstanbul Adalar Kurumsal Web Tasarım

İstanbul Adalar Kurumsal Web Tasarım hakkında bilgiler.

İstanbul şehir olarak Türkiye’nin en kalabalık nüfus hacmine sahip olmakla beraber aynı zamanda da bilişim alanında büyük bir potansiyele sahiptir. İnternette yer almak isteyen Adalar halkı İstanbul Adalar Kurumsal Web Tasarım hizmetimizden faydalanmaktadır.

Bu hizmet ile birlikte kurumsal web tasarım,web tasarım,web çözümleri gibi alanlarda çözüm bulan Adalar halkı cazip ödeme seçenekleri ve kaliteli işlem neticesinde büyük getiriler kazanmaktadır. Yapılan çalışmalarda titiz olunması sebebiyle en iyi şekilde teslimat sağlanmaktadır. Mobilleşen dünyaya özel olarak geliştirdiğimiz mobil cihaz uyumlu tasarımlar neticesinde en iyisini sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

05370564936 veya info@newpagemedya.com üzerinden bizlere ulaşabilir ve kurumsal çözümler alabilirsiniz.

Adana Yazılım Şirketi

adana yazılım şirketi

Adana yazılım şirketi olarak kaliteli hizmet sunuyoruz.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz çeşitli hizmetlerden bir tanesi olarak yazılımı web ortamında farklı boyutlarda derleyerek en iyi çözümü ulaştırıyoruz. Bu noktada önem verdiğimiz şehirlerden bir tanesi olan Adana içerisinde de Adana yazılım şirketi olarak yer alıyoruz.

Türkiye’nin prestijli şehirlerinden biri olan Adana içerisinde müşteri kitlemize özel olarak sunmuş olduğumuz yazılımlar ile beraber tüm isteklerini en pratik yoldan sağlayabilmeleri adına profesyonel bir çözüm ağı sunuyoruz. Özel yazılım ekibimiz ile beraber Adana şehrindeki tüm web ve mobil yazılımları itina ile hazırlıyor ve söz verdiğimiz şekilde teslim ediyoruz.

Siz de özel bir yazılım çözümü istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

DMCA Nedir ?

dmca nedir

DMCA nedir ve ne işe yarar ?

DMCA nedir diyorsanız Creative Commons gibi bir website içerik koruma sistemidir.

DMCA ile içeriğinizi içerik hırsızlarına karşı koruyabilirsiniz. Servis tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Üye olan herkesin bir adet takedown hakkı bulunmaktadır. Peki takedown nedir?

Takedown kabaca sökmek, indirmek anlamına gelir. Bunun anlamı ise içeriğinizi çalan websitesinden yazılarınızı sildirmek veya bu sitenin arama motorlarından çıkartılmasını sağlamaktır.

Sisteme üye olan herkesin bir adet takedown hakkı bulunmaktadır. Daha sonra her takedown için ise 99 dolar gibi bir ücret ödemek zorundasınız. Tabi isterseniz.

Hemen DMCA’ya kayıt olmak için buraya tıklayınız. Kayıt olup giriş yaptıktan sonra “My Protected Pages” menüsünden “Add Protected Page” menüsüne tıklayınız. Bu sayfada beğendiğiniz herhangi bir DMCA logosunun kodunu websitenize yerleştiriniz. Bu noktadan sonra sizin artık birşey yapmanıza gerek kalmıyor. Bu kod sayesinde DMCA sayfalarınızı ve yazılarınızı tarıyor ve kaydediyor. Kaydedip koruma altına aldığı sayfaları “My Protected Pages” menüsünden görebilirsiniz. Yine bu tek kodu her siteniz için kullanabilirsiniz. DMCA yeni eklenen siteyi ve sayfayı otomatik olarak tanıyacak ve koruma altına alacaktır.

Burdur Web Tasarım

burdur web tasarım

Burdur web tasarım hizmeti Newpage Medya’da

Newpage Medya olarak Türkiye’nin çeşitli noktalarında hizmetlerimizi sunmayı sürdürüyoruz. Burdur halkı için de Burdur Web Tasarım hizmetimizi aktif ettik.

Yıllardır süren profesyonel yapılanmamızla beraber son internet teknolojilerini kullanarak en iyisini yapmak adına çabalıyoruz. Web konusundaki deneyimlerimizi müşterilerimizin işlerine en iyi şekilde yansıtarak en ideal çözümü en kısa sürede sağlıyoruz.

İyi bir web sitesinin gerek görüntü gerekse fonksiyon olarak iyi olması gerektiğini bildiğimizden ötürü sürekli olarak bir tık daha fazlası için çalışıyoruz. İstenilen tasarımı öğrendikten sonra geriye sadece işin profesyonel kısmını bırakıyor ve müşterimizi memnun bir şekilde iyi ki seçmişim dedirtecek duruma getiriyoruz.

Siz de şanslı müşterilerimizden birisi olmak için 05370564936 üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir Web Tasarım Hizmeti

izmir web tasarım

Müşterilerimize izmir web tasarım hizmeti ile sizlere özel çözümler sunuyoruz.

Web tasarım odaklı işlerimiz ile beraber sizler için en ideal çözümleri sunuyoruz. Web dünyasındaki profesyonel bakış açımızla en iyisini en hızlı şekilde sunmak için çabalıyoruz. Türkiye’nin güzide şehirlerinden bir tanesi olan İzmir için de en cazip türde izmir web tasarım  hizmeti sağlıyoruz.

Her geçen gün geliştirdiğimiz yeni teknolojiler ile beraber dünya standartlarına uygun seviyede sunduğumuz web çözümleri tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize göre en idealini sağlıyoruz. Her sektörden müşteriye göre sunduğumuz çözümler sayesinde yüzlerce mutlu müşteri kazanmış bulunmaktayız.

Siz de bu mutlu müşteriler arasında yer almak istiyorsanız 05370564936 ve info@newpagemedya.com üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara Web Tasarım

ankara web tasarım

Ankara Web Tasarım için kaliteli tercih

Web Tasarım işlemleri için yapılmakta olan çalışmalar genel olarak profesyonel olmak zorundadır. Ankara şehrinde yer alan vatandaşlarımız için sunduğumuz Ankara Web Tasarım hizmetiyle alakalı detaylarımızı sunuyoruz.

2007 yılından beri süren web deneyimimiz ile beraber müşterilerimize sunduğumuz özel web çözümleri son derece teknolojik özelliklere sahip olmakla beraber gerek bireysel gerek kurumsal projeler için tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.  Sürekli olarak keşfettiğimiz yeni sistemleri en kısa sürede müşterilere servis eden firmamız bu konudaki titiz çalışmaları neticesinde yüzlerce çalışma yapmıştır.

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini öğrendikten sonra başlattığımız çalışmalar ile beraber her adımda müşterimizi bilgilendirerek söz verdiğimiz sürede söz verdiğimiz hizmeti kendilerine iletmekteyiz.

Siz de Web Tasarım hizmeti almak istiyorsanız 05370564936 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bursa Web Tasarım Hizmeti

bursa web tasarım

Bursa Web Tasarım hizmeti ile sizlerleyiz.

Newpage Medya olarak Türkiye’nin 81 ili için bilişim hizmeti sunuyoruz. Bu illerimizden bir tanesi olan Bursa için de sunduğumuz çeşitli hizmetlerden Bursa Web Tasarım hakkında detayları sizlere sunuyoruz.

Türkiye’nin plaka numarası 16 olan ve bir çok insan tarafından yaşanabilir şehirlerden birisi olarak lanse edilen Bursa içerisindeki müşteri adaylarımız için profesyonel web tasarım hizmeti sunmaktayız. Dilenilen tipteki web sitesini dilenilen sürede teslim eden Newpage Medya ekibi olarak kaliteyi olmazsa olmazımız olarak gördüğümüz için büyük bir özveri gösteriyoruz.

Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz cazip tekliflerle tematik olarak haber sitesi,e-ticaret sitesi,oyun sitesi,oto kiralama sitesi,avukat sitesi,doktor sitesi ve çok daha fazlasını sunuyoruz. Siz de bu hizmetlerden faydalanmak adına 05370564936 ve info@newpagemedya.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Yaparken WordPress Tercih Etmek

web tasarım

Web tasarım yaparken neden WordPress tercihi neler kazandırır ?

Günümüzde internet siteleri büyük bir hızda sayı olarak ve kalite olarak ivme kazanmaktadır. Bu ivmenin kaynağında ise dijitalleşen dünyada son kullanıcıya en iyi şekilde ulaşma arayışı bulunmaktadır. Peki web tasarım yaparken tercih ettiğimiz sistemlerde pratikliğe ne kadar önem veriyoruz ?

Standart tasarımlara oranla CMS dediğimiz tipte siteleri yönetmek son kullanıcı için daha faydalı bir işlemdir. Özellikle WordPress günümüzde pek çok bireysel ve kurumsal web sitesi tarafından tercih edilmektedir. Bu tercihlerin ana sebeplerine gelecek olursak hız,SEO uyumluluğu,kolay içerik girişi ve neredeyse tüm site yapılarına kolayca uyabilmesinden bahsedebiliriz.

 

Newpage Medya olarak bizlerin de genel olarak özel scriptlerin yanında müşterilerimize sunduğumuz WordPress tasarımlar için bize ulaşmanız yeterlidir.