Tanıtım Yazısı Nasıl Olmalıdır ?

Tanıtım yazısı nasıl olmalıdır buyrun bir bakalım.

Genel olarak internet sitesi sahipleri sürekli olarak tanıtım yazısı alarak hareket etmektedir. SEO için gerekli adımlardan birisi olan backlink kapsamında tanıtım yazısı almak faydalı olsa da bu işin usulüne göre yapılması ayrı bir önem taşımaktadır. Peki işinizi görecek bir tanıtım yazısı nasıl olmalıdır ?

Öncelikle ilgili tanıtım yazısında sürekli olarak sitenizle alakalı kelimeler geçmemelidir. Bunu yapmak yazıyı doğallıktan uzaklaştıracağı için sadece sıkıntı yaşarsınız. İyi bir tanıtım yazısında konu ile alakalı olarak anlamsal bütünlüğe sahip bir anlatım olmalı ve sadece birkaç kez ana anahtar kelime geçirilerek bunlara link verilmelidir. Diğer bir yöntem ise kelimeye hiç link vermeden sadece alt kısımda Kaynak: şeklinde site adresini geçirmektir. Bu son bahsettiğimiz yöntem aslında en doğal olanı olmakla beraber bu sayede aslında yazı almış gibi değil de adınız geçiyormuş gibi görünürsünüz.

Aldığınız tanıtım yazılarındaki DA – PA değerleri de ayrı bir anlam taşımaktadır. Sırf yazı olması açısından değeri düşük sitelerden yazı almak sadece sıkıntı oluşturacaktır. Bunu https://moz.com/ose adresinden kolayca sorgulayabilirsiniz.

Bu kriterlere dikkat ederek kaliteli bir şekilde tanıtım yazısı almak için https://newpagemedya.com adresindeki iletişim formundan bize ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir