sosyal medya danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti için doğru adrestesiniz.

Çağımızın en büyük iletişim ve reklam – pazarlama ağlarından bir tanesi şüphesiz ki Sosyal Medya. Kişinin ya da markaların belirledikleri hedef kitleye kendini özgürce anlatabildiği ve düşüncesini ifade edebildiği internet üzerinde farklı tarzlarda yer alan platformlar sosyal medyanın bir parçasıdır. Bu büyük mecrada yapılabilecek tüm tanıtım çalışmaları etkisini fazlasıyla göstermekte. Çeşitli seçenekleri görebildiğimiz bu mecraya örnek verecek olursak Instagram seçen birisi fotoğraflarla,Linkedin seçen birisi kurumsal paylaşımlarla,Youtube seçen birisi ise videolarla kendini ifade edebilmektedir. Peki Sosyal Medya hesaplarının yeterince kaliteli olması adına neler biliyoruz neler bilmiyoruz. Bu noktada sizlere sunduğumuz sosyal medya danışmanlığı hizmeti ile en garanti çözümleri sunuyoruz.

Televizyon,gazete ve radyolara nazaran daha hızlı bir şekilde erişebileceğimiz sosyal medya siteleri ile çeşitli avantajlara sahibiz . Çünkü ;

Herkes tarafından mobil cihazlarla 7/24 kullanılabilir.

Anlık müdahalelerle paylaşımda değişim yapılabilir.

Tamamıyla özgür bir ortama sahiptir.

Sosyal Medya Reklamları

Bu reklam modeli bir çok platformda uygulanabilmekle beraber ilgili platforma belirlenen bütçe ve hedefe göre ücret ödenmesiyle kolayca sağlanabilmektedir.  Hedef kitle belirlemesinin çok ama çok iyi optimize olması nedeniyle sadece İstanbul’da yaşayanlara ya’da İstanbul’da yaşayıp iPhone kullananlara reklamları gösterebilecek kadar detaylı bir panel sizi beklemektedir. Sosyal medya ajansı tarafından bu hizmet sosyal medya danışmanlığı adı altında sunulmaktadır.

Neden Sosyal Medya ?

Cep telefonlarının aşırı şekilde kullanılmasıyla beraber kullanımında adeta patlama yaşadığımız sosyal medya siteleri herkesin anlık olarak kullanabildiği bir mecra. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden isteklerini,şikayetlerini,beğenilerini iletebilen kişiler tüzel kişiliğiniz ve markanız hakkında en hızlı yoldan iletişim sağlayabilmektedir. Marka gücünüzü ve itibarınızı arttırmak için bu mecraya yatırımlar yapabilirsiniz.

Newpage Medya Sosyal Medya’da Sizin İçin Neler  Sunuyor ?

  • İçerik Yönetimi

Sizin için sosyal medya hesaplarınızda paylaşabileceğiniz içerikler üreterek bunun en uygun şekilde tasarımını sağlarız.  Marka değerinizi arttırmak adına faydanıza yönelik blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız.

  • Moderasyon

Anlık hesap yönetimleriyle beraber sosyal medya hesaplarınızdaki tüm yorumlara ve gelen mesajlara anında gereken işlem sağlanır. Hızlı iletişimin büyük önem arz ettiği bu mecrada sizleri en iyi şekilde temsil ederiz.

  • Sosyal Medya Takibi

Sizinle alakalı olan biten tüm olayları en iyi şekilde takip ederek sizlere hızlı bilgi akışı sağlarız.

  • Kriz Yönetimi

Markanıza karşı olabilecek bir risk adına gereken takibatı sağlayarak hızla yayılmadan oluşan bir probleme müdahale ederiz.

  • Dijital PR

SEO uyumlu hazırlanan içeriklerle beraber sosyal medyada en iyi şekilde içerik akışınızı sağlarız.

  • Sosyal Medya Yönetimi

Kontrolsüz yapılan sayfa ve kampanya yönetimleri, marka için intihar niteliği taşıyan krizlere yol açabilir düzeydedir. Türkiye’de ve dünyada sıkça görülen bu durum işin ehemmiyetini ortaya koymaktadır. Newpage Medya özel stratejileri ile en iyi şekilde sizin için çözüm sunmaktadır.

Nasıl İrtibat Sağlarız ?

Bizlere info@newpagemedya.com adresine mail yazarak ya da 05370564936 WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Yapılacak çalışmalar ile alakalı detaylı planlama ve ödeme seçenekleri tasarlandıktan sonra aynı gün tüm çalışmalarınıza start verilmektedir.