dijital pazarlama nedir

Dijital Pazarlama Nedir ?

Dijital Pazarlama nedir bir bakalım.

Dijital pazarlama nedir diyorsanız işimizi sizler için biraz açıklayalım. Bahsetmiş olduğumuz bu kavram aslında internetteki ve mobil dünyadaki reklam çalışmalarının bir bütün halidir. Bu bütünsel çalışma kapsam olarak aşağıdaki dalları içermektedir :

SEO ( Search Engine Optimization )

İngilizce haliyle SEO , dilimizdeki karşılığıyla Arama Motoru Optimizasyonu olan bu çalışma sayesinde  internet sitelerini kolay bir şekilde Google üzerinde üst sıralara taşımaktayız. Çeşitli yolları olan bu hizmet ile birlikte belli bir sürecin ardından yükseliş sağlanmaktadır.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamları sayesinde gayet hızlı bir şekilde reklam faaliyeti sağlanabilmektedir. Bunun sebebi ise çağımızda sosyal medya kullanımının haddinden fazla olmasıdır. En önemli adımlardan bir tanesi olan Sosyal Medya sayesinde bir ürünü pazarlamak çok daha kolaydır.

SMS Reklamları

Ürün ve hizmetleri tanıtmak adına toplu gönderimle sağlanan SMS reklamları kaliteli bir reklam aracıdır. En hızlı şekilde yayılma araçlarından birisi olduğundan pek çok firma ve internet sitesi tercih etmektedir.

Siz de Dijital Pazarlama Uzmanı arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir