Soru Sor

soru sor

Sende şimdi SEO hakkında soru sor

Newpage Medya olarak internette var olmanız adına elimizden geleni yapıyoruz. Temel seviyede SEO konularında bilgilenebilmeniz adına sizlere yardımcı olacağız.  Soru sor ve öğren.

Bu sayfada gerçek adınız , e-mail adresiniz ile beraber soru sorduğunuz takdirde en kısa sürede,en doğru şekilde sizlere bilgi aktaracağız. SEO,Adwords,Dijital Pazarlama,İçerik Yönetimi, Google Uyumlu Web Tasarım ve diğer alanlarda yapabileceğimiz tüm yardımları sunmak için burdayız.

Terimler hakkında bilmediklerinizi öğretiyor ve sizin de kendi başınıza birşeyler yapmanıza katkı sunuyoruz. Tecrübelerden faydalanma yeni tecrübelerin habercisidir. Bu noktada siz meraklı dostlarımızı bekliyoruz.

Not : Tamamen ücretsiz olan bu hizmetimiz bir backlink alma aracı değildir. Bu yüzden lütfen yorumlarda reklam amaçlı unsur barındırmayınız.

Kişisel Blog İle Link Almak ve Etkileri

kişisel blog

Kişisel blog sitelerinden link almak neler kazandırır ?

Günümüzde SEO çalışmalarının en önemli ayaklarından  bir tanesi link almak diyebiliriz. Durum böyleyken her türlü alternatifi deneyerek en iyi link inşasını kurmak gerekmektedir. Bu aşamada kişisel blog sitelerinin payını hiç düşündünüz mü ?

Kaliteli bir kişisel blogdan alacağınız link yükselmeniz sırasında kendini oldukça belli edecektir. Bireysel yazıldığı ve her konuya değinebildiği için ayrı önemi olan bu sitelerden alınacak bir link yüzlerce çöp siteden alınacak linkten daha kıymetli olacaktır.

Linkler Ne Kadar Süreli Olmalıdır ?

İşin bu aşamasında en az sürenin 3 ay olması bize göre önemlidir.  Ne kadar uzun süreli link alırsanız dönüşümü o kadar güzel olacaktır.  Tabi senelik alımlarda durumun daha iyi olacağını söylememizde fayda var.

Hepinize bol hitler dileriz.

Bursa SEO Danışmanı

bursa seo

Bursa Seo Danışmanı ihtiyaçlarınızı gideriyoruz.

Newpage Medya ekibi olarak Türkiye’nin 81 ili için hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bursa şehri için yapmış olduğumuz özel çalışmalar ile birlikte Bursa Seo Danışmanı hizmeti sağlıyoruz.

Şehirdeki müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz çeşitli çözümler ile birlikte onların en iyi şekilde internette var olmaları adına profesyonel ekibimiz ile son derece ciddi çalışmalar yapıyoruz. Google’da iyi bir konumun Bursa’nın en işlek caddesinde işyeri sahibi olmak kadar değerli olduğunu bildiğimizden ötürü titiz bir çalışma ile arama motorunda yükselişinizi sağlıyoruz.

Örneğin bir mekanınız var ve İskender satışı yapıyorsunuz. En iyi şekilde sıcacık iskenderlerinizi kolay bir yoldan satmayı istemez misiniz ?

İşte bu noktada devreye giren sosyal medya ve internet gücünü sizlere aktarıyoruz. Hemen 05370564936 arayın ve yükselişinize başlayalım.

Günlük İçerik Girişi ve SEO İçin Önemi

günlük içerik girişi

Günlük içerik girişi seo için neden önemlidir ?

SEO dediğimiz zaman pek çok kriter ile mücadele ettiğimizi biliyoruz. Bu mücadelelerin en başı aslında kendi iç yapımızdan başlıyor. Bir örnek verelim ve günlük içerik girişi konusuna değinelim.

Sitemiz kurumsal bir site dahi olsa imkan varsa günlük olarak içerikler eklemek artı katacaktır. Bunun dışında tematik bir şekilde portalımız var ise yapacaklarımız çok daha geniş kapsamda olmalıdır. Örneğin haber sektöründe bir siteye çalışma yapıyorsak rakiplerimiz günde 20-30 içerik eklerken hiç içerik eklememek sadece işi şansa bırakmak olacaktır.

İçerik girmeye vaktimiz yoksa ?

İçerik eklemeye yeterince vakit bulamıyorsak R10 gibi webmaster siteleri içerisinden hazır makale almayı deneyebiliriz. Yeter ki içerik siteyle uyumlu olsun.

Hepinize bol içerikler dileriz.

Google Gibi Getir Nasıl Kullanılır ?

google gibi getir

Google gibi getir nasıl kullanılır anlatıyoruz.

Birden çok fonksiyonu olan ve nerdeyse internet sitelerinin en iyi yardımcılarından birisi olan Google Gibi Getir fonksiyonu hakkında bilgiler veriyoruz.

Google Gibi Getir Nedir ?

Google botlarının siteye erişip erişemediğini test etmek ve anlık olarak hızlı bir şekilde indeks almasını istediğimiz içeriklerimizi Google botlarına bildirebileceğimiz bu servis ile çok kısa sürede hedef anahtar kelimemizde yerimizi alabiliriz.

 SEO İçin Neden Faydalıdır ?

Yeni bir site açtığımız takdirde hayliyle fazla fazla içerikler girerek birşeyler yapmak isteriz. Ancak yeni sitelerin indeks alma hızı köklü sitelere nazaran çok daha düşüktür. Geç gelen sıralamalar bazı anlık durumlarda hüsran oluşturacağından bu işlemi yaparak botların hızlıca sitemizi veya içeriği taramasını sağlayabiliriz.

Google Gibi Getir Nasıl Yapılır ?

Google Web Console adresinde mülke giriş yapılır.

Sol taraftaki Tarama kısmında Google Gibi Getir kısmına girilir.

Anasayfayı getirmek için kutucuk boş bırakılır. İçeriği veya sayfayı getirmek için kutucuğa URL yazılır.

Botlar tarama yaptıktan sonra Dizine Ekleme İste butonuna basılır ve gelen insan doğrulaması yapılarak işlem tamamlanır.

Tüm bunları yaparak artık sadece kısa bir hamle ile başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Tabi bunu sürekli olarak kullanmak riskli olabileceğinden dikkatli davranmalısınız. Her içeriğe bunu yapmak doğallığı bozacaktır. Sadece çok acil durumlarda kullanmanızı tavsiye ediyoruz desek tam ifademizi yapmış oluruz.

Bir sonraki seo makalemizde görüşmek üzere.

Title Nedir ?

title nedir

Title nedir ve neden kullanılır ?

Title İngilizce bir kelime olup dilimizdeki karşılığı ise Başlık’tır. İnternet sitelerinde kodlarda görmüş olduğumuz title etiketi ile alakalı olarak title nedir sorusunu cevaplamak üzere  SEO bazlı bazı açıklamalar yapıyoruz.

Herhangi bir konuda olduğu gibi SEO alanında da başlıklar o içeriği açıklamak ve ne ile alakalı olduğunu anlatmak adına kullanılan araçlardır. Bu araç sayesinde ziyaretçilerimize sitemizi en iyi açıklayacak keyword tanımlamasını yapabiliriz.

Title Etiketi Nasıl Kullanılır ?

Sayfa içerisinde bu etiketi kullanabilmek adına bir kod eklemesi  yeterli olmaktadır.

<title>SEO</title>

Bu kodu eklediğiniz takdirde tarayıcıda o sayfanın başlık kısmı artık SEO olarak görülecektir. Alt başlıklama metodlarından önce en önemli adım olan title kullanımında kısa ama öz olmaya dikkat ediniz.

Adıyaman SEO Danışmanı Hizmeti

adıyaman seo

Adıyaman SEO Danışmanlığı sunuyoruz.

Newpage Medya olarak kurumsal bazda ülkenin 81 vilayetine SEO Danışmanlığı hizmeti sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu noktada yaptığımız çalışmalar ile beraber Adıyaman SEO hizmetimizi sizlere tanıtmak istiyoruz.

Adıyaman içerisindeki bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz çeşitli Google Danışmanlığı seçeneklerimiz ile beraber en uygun anahtar kelime ile en iyi şekilde yükselmeleri adına gereken tüm çalışmayı ivedilikle sağlıyoruz. SEO’nun en önemli adımlarından birisi olan kuvvetli altyapı adına sürdürdüğümüz çalışma ile beraber networkümüzde yer alan 100’den fazla siteyi çalışmalarımızda kullanıyoruz.

Güvenli bir şekilde sitenizi tüm Türkiye ve Adıyaman halkına tanıtmak için bizlere info@newpagemedya.com adresinden sürekli olarak ulaşabilirsiniz. Biz sizi bekliyoruz hadi gelin.

Adana SEO Danışmanı Hizmeti

adana seo

Adana SEO Danışmanı arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Adana şehrinin internet konusunda gelişmesi adına çalışmalar yürüten ajansımız bu noktada Adana SEO Danışmanı hizmeti sunmaktadır.

Adana’nın dinamik yapısını sanal ortamda en iyi şekilde yansıtabilmesi adına şehre özel olarak sunduğumuz Google Danışmanlığı opsiyonu vardır. Bu opsiyon  ile sektör her ne olursa olsun en iyi şekilde yer alınabilmesi adına Arama Motoru Optimizasyonu yapılmaktadır. Planlı çalışma ve kaliteli alt yapının birleşimi ile oluşan bu düzende alanında uzman Freelance çalışanlarımız ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Örnek verecek olursak kebabı ile meşhur olan Adana içerisinde en kolay bulunmak isteyen bir kebapçımız bizden Adana Kebapçısı kelimesinde bir çalışma alarak ilk sıralarda yerini alabilir. Bunun gibi değerli PR çalışmaları için bize ulaşabilirsiniz.

Backlink Sayısı Önemli midir ?

backlink sayısı

Backlink sayısı önemli bir husus mudur ?

İnternet sitelerinde genel olarak tercih edilen işlemlerden birisi olan backlink her geçen gün daha da yaygın bir kavram haline gelmektedir. Peki backlink sayısı ne kadar önemli ?

Son gelen güncellemeler ile beraber backlink konusunda da gelişmeler olmuş ve backlink konusunda sayıdan çok işlevselliği dikkat çekmiştir. Sayısından çok kalıcılığı önemli olduğundan uzun süreli olacak şekilde ücretli backlink almayı bile tercih edebilirsiniz. Örneğin bir kişisel blog sitesinden link almanız faydanıza olabilir.

Sayı olarak yüksek olmasa da az ama öz şekildeki link alımları bir anda gelecek 100’den fazla linkten daha değerli olacaktır. Bu noktada gereken çalışmaları yapmanızı öneriyor ve bol hitli günler diliyoruz.

Adana Yazılım Şirketi

adana yazılım şirketi

Adana yazılım şirketi olarak kaliteli hizmet sunuyoruz.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz çeşitli hizmetlerden bir tanesi olarak yazılımı web ortamında farklı boyutlarda derleyerek en iyi çözümü ulaştırıyoruz. Bu noktada önem verdiğimiz şehirlerden bir tanesi olan Adana içerisinde de Adana yazılım şirketi olarak yer alıyoruz.

Türkiye’nin prestijli şehirlerinden biri olan Adana içerisinde müşteri kitlemize özel olarak sunmuş olduğumuz yazılımlar ile beraber tüm isteklerini en pratik yoldan sağlayabilmeleri adına profesyonel bir çözüm ağı sunuyoruz. Özel yazılım ekibimiz ile beraber Adana şehrindeki tüm web ve mobil yazılımları itina ile hazırlıyor ve söz verdiğimiz şekilde teslim ediyoruz.

Siz de özel bir yazılım çözümü istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.